Gå til hovedindhold

Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs)

SKIN1004Acnebehandlinger og -sætEAN: 8809913831143
Pris fra 32 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
SKIN1004 Spot Cover Patch
-41%32 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SKIN1004 Spot Cover Patch billede

Produktinformation

Spot Cover Patch er et tyndt og halvgennemsigtigt dækplaster der behandler acne fra begyndelse til heling.

Produktspecifikationer

Mærke: Skin1004
Kategori: Ansigtsmasker
Artikel nr.: SKN0109
EAN: 8809913831143
Varenr.: 3300042
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs)
-39%36 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs) billede

Produktinformation

Spot Cover Patch er et smalt, halvtransparent hydrokolloidplaster til punktbehandling af overfladiske urenheder og små udbrud. Plasteret absorberer væske og danner en beskyttende barriere mod snavs og ydre påvirkninger, hvilket hjælper med at bevare et optimalt miljø for hudens naturlige helingsproces. Den tynde, fleksible udformning med affasede kanter giver god vedhæftning og gør, at plasteret smelter naturligt ind i huden - også under makeup. Plasteret er vandafvisende og bliver siddende sikkert, selv under fysisk aktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: SKIN1004
Kategori: Punktbehandling
Vægt: 22g
Artikel nr.: 3047
EAN: 8809913831143
Varenr.: B084760
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKIN1004 Spot Cover Patch 22 piece
52 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
SKIN1004 Spot Cover Patch 22 pcs
55 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
SKIN1004 Spot Cover Patch 22 g
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK32 kr32 krKøb
2Bangerhead DK36 kr36 krKøb
3Teknikproffset DK52 kr101 krKøb
4NordicFeel DK55 kr55 krKøb
5Lyko DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs)

PriceData har fulgt prisen på Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Skin1004 Spot Cover Patch (22 pcs) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202632 kr4 kr (11%)
19. maj 202636 kr3 kr (8%)
24. apr. 202639 kr8 kr (17%)
19. apr. 202647 kr9 kr (24%)
18. apr. 202638 kr9 kr (31%)
8. apr. 202629 kr8 kr (22%)
6. apr. 202637 kr1 kr (3%)
4. apr. 202638 kr10 kr (21%)
31. mar. 202648 kr5 kr (9%)
16. mar. 202653 kr16 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret