Gå til hovedindhold

Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml

BaborAcnebehandlinger og -sætEAN: 4015165368878
Pris fra 145 krtil 255 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Clarifying Impurity SOS Spot Treatment
145 kr
Til butik
BABOR Clarifying Impurity SOS Spot Treatment billede

Produktinformation

Doctor Babor Impurity SOS Spot Treatment 15ml. Sig farvel til urenheder med DOCTOR BABOR Impurity SOS Spot Treatment - en målrettet behandling, der hurtigt reducerer og behandler problemområder. Denne avancerede spotbehandling er designet til effektivt at minimere synlige urenheder og fremme en jævn hudtone. Hurtig Virkning: Bekæmp urenheder på et øjeblik med en intensiv formel, der virker hurtigt og effektivt. Målrettet Behandling: Den koncentrerede formel arbejder direkte på de berørte områder og hjælper med at reducere synlige udbrud hurtigt. Renere Hudtone: Giver en jævn og klarere hud, hvilket forbedrer hudens udseende over tid. Aktive Ingredienser: Indeholder zink, BHA-komplekser og succinsyre, der sammen arbejder for at mindske urenheder og opnå en sundere, mere balanceret hud. DOCTOR BABOR Impurity SOS Spot Treatment giver dig den effektive behandling, du behøver for en klarere hud og reducerede urenheder. Oplev en jævnere hudtone og forbedret hudkvalitet med denne præcise og kraftfulde behandling.

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4015165368878
EAN: 4015165368878
Varenr.: 3348999
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 15 ml
148 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BABOR DOCTOR BABOR Impurity SOS Spot Treatment (15 ml)
-32%173 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BABOR DOCTOR BABOR Impurity SOS Spot Treatment (15 ml) billede

Produktinformation

Effektiv formel til at støtte kampen mod urenheder. Det aktive kompleks hjælper med at fremskynde urenhedernes livscyklus og beroliger huden, så den hurtigt kommer i balance med hudens normale tilstand. Resultat: Minimering af urenheder.

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Fugtning
Vægt: 33g
Artikel nr.: 402706
EAN: 4015165368878
Varenr.: B091746
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml
-20%205 kr
Før 257 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor DOC Impurity SOS Spot Treatment 15 ml
243 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 15 ml
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2Teknikproffset DK148 kr197 krKøb
3Bangerhead DK173 kr173 krKøb
4Cocopanda DK205 kr205 krKøb
5NordicFeel DK243 kr243 krKøb
6Beautycos DK255 kr284 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml

PriceData har fulgt prisen på Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Doctor Babor Clarifying Impurity SOS Spot Treatment 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026145 kr3 kr (2%)
16. maj 2026148 kr23 kr (13%)
14. maj 2026171 kr20 kr (10%)
12. maj 2026191 kr19 kr (11%)
11. maj 2026172 kr19 kr (10%)
9. maj 2026191 kr14 kr (8%)
8. maj 2026177 kr29 kr (20%)
11. apr. 2026148 kr13 kr (8%)
10. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026160 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret