Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte

Pris fra 123,29 krtil 150 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26,71 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Påbudsskilt "Øjenværn påbudt" med piktogram og tekst, A4 format
-34%123,29 kr
Før 187,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Påbudsskilt "Øjenværn påbudt" med piktogram og tekst, A4 format billede

Produktinformation

Påbudsskilt "Øjenværn påbudt" med piktogram og tekst. Plastplade 210×297 mm til opskruning. Plast Påbudsskilte

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Advarselsskilte
EAN: 5708387024354
Varenr.: 327376
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skilt øjenværn påbudt P202 PK plast A4
135 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte
142,5 kr
Til butik
Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte billede

Produktinformation

Skilt Øjenværn påbudt P202 Påbudsskilt med den danske tekst 'Øjenværn påbudt' med tekst og symbol der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 Skilt Øjenvær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387024354
Varenr.: 46986251174225
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Øjenværn påbudt - Plast - 297 x 210 mm
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk123,29 kr123,29 krKøb
2CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
3Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
4JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte i 172 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 142,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 123,29 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Skilt Øjenværn påbudt P202 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Påbudsskilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026123,29 kr11,71 kr (9%)
30. maj 2026135 kr11,71 kr (9%)
23. maj 2026123,29 kr4,71 kr (4%)
22. maj 2026128 kr4,71 kr (4%)
15. maj 2026123,29 kr4,71 kr (4%)
14. maj 2026128 kr4,71 kr (4%)
2. maj 2026123,29 kr4,71 kr (4%)
1. maj 2026128 kr4,71 kr (4%)
18. apr. 2026123,29 kr4,71 kr (4%)
17. apr. 2026128 kr4,71 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret