Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte

Pris fra 107,5 krtil 113,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte
107,5 kr
Til butik
Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte billede

Produktinformation

Skilt Ved brand ALARMER Brandskiltet "Ved brand ALARMER" giver klare instrukser om straks at alarmerne ved opdagelse af brand. Skiltet er tilgængeligt i plast til indendørs brug og som vinylklistermærke, hvilket gør det nemt at placere på synlige steder f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387023692
Varenr.: 49255603831121
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Ved brand ALARMER - Vinyl klistermærke - 297 x 210 mm (A4)
113,75 kr
Til butik
Brandskilt - Ved brand ALARMER - Vinyl klistermærke - 297 x 210 mm (A4) billede

Produktinformation

Ved brand alarmér 112 skiltet er en vigtig del af et sikkert arbejdsmiljø. Skiltet sikrer at personale, gæster eller kunder ved, hvorledes de skal forholde sig i tilfælde af brand, dette gør skiltet ved hjælp af tekst og illustrationer. I hverdagen på kon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Flood, Fire & Gas Safety
Farve: Signalrød
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387023692
Varenr.: H460VA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten107,5 kr107,5 krKøb
2JO Safety DK113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 107,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 107,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Ved brand ALARMER - (A4) 297 x 210 mm / Selvklæbende vinyl | Skilte | Fjernlager | SG Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
21. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
20. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026107,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret