Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387094296
Pris fra 810 krtil 851,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 41,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 810 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt
810 kr
Til butik
Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Samlingspunkt Henvisningsskiltet "Samlingspunkt" i refleks aluminium viser tydeligt det angivne mødested til evakuering i nødsituationer, hvilket er essentielt for sikkerhed på arbejdspladser som skibe eller lukkede miljøer. Med størrelserne A3 og A...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387094296
Varenr.: 47242339352913
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samlingspunkt - 3 mm alu-sandwichplade med refleks. - 500 x 500 mm - til galge
851,25 kr
Til butik
Samlingspunkt - 3 mm alu-sandwichplade med refleks. - 500 x 500 mm - til galge billede

Produktinformation

Samlingspunkt Skilt i 3 mm Alu Sandwichplade med Refleks 500 x 500 mmDette "Samlingspunkt" skilt er designet til at tydeligt markere et sikkert mødepunkt i nødsituationer, hvor mennesker hurtigt og sikkert skal kunne samles. Skiltet er udført i en robust...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 500 mm x 500 mm
EAN: 5708387094296
Varenr.: 401656RDUUGALGE

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten810 kr810 krKøb
2JO Safety DK851,25 kr851,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 810 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 851,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 824 kr.

Den nuværende pris på 810 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Samlingspunkt - 3 mm Refleks alu-sandwich / 500 x 500 Runde hjørner | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026810 kr41,25 kr (5%)
24. maj 2026851,25 kr41,25 kr (5%)
9. mar. 2026810 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret