Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387034414
Pris fra 128,75 krtil 136,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte
128,75 kr
Til butik
Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Retningspil Retningspil flugtvejsskilt er designet til at vise den sikreste vej til nærmeste udgang i nødsituationer. Skiltet opfylder kravene i DS/EN ISO 7010:2011 og Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 og fås i materialerne efterlysende alumin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387034414
Varenr.: 47092157088081
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Retningspil flugtvejsskilt Efterlysende plast 150 x 150 mm
136,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten128,75 kr128,75 krKøb
2JO Safety DK136,25 kr136,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte i 86 dage. Den nuværende pris er 128,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skilt Retningspil - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026128,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret