Gå til hovedindhold

JO Safety Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387033073
Pris fra 196,25 krtil 206,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte
196,25 kr
Til butik
Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Retningspil brandskilt Retningspil Brandskilt er en vigtig sikkerhedsforanstaltning, der guider personer sikkert og effektivt i tilfælde af brand eller andre nødsituationer. Dette skilt er designet til at sikre, at alle i bygningen hurtigt kan finde den n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387033073
Varenr.: 49255599374673
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Retningspil - Efterlysende plast - 200 x 200 mm
206,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten196,25 kr196,25 krKøb
2JO Safety DK206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte i 163 dage. Laveste pris i perioden er 196,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 206,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 196,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Retningspil brandskilt - 200 x 200 mm / Efterlysende plast | Skilte | Infoskilte | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026196,25 kr10 kr (5%)
24. maj 2026206,25 kr10 kr (5%)
21. maj 2026196,25 kr10 kr (5%)
20. maj 2026206,25 kr10 kr (5%)
23. dec. 2025196,25 kr
22. dec. 2025196,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret