Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387023395
Pris fra 106,25 krtil 112,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte
106,25 kr
Til butik
Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte billede

Produktinformation

Skilt Pil Brandskiltet med pil viser tydeligt retningen til brandudstyr, hvilket er essentielt i nødsituationer for hurtigt at kunne finde udstyret. Skiltet er tilgængeligt i flere materialer såsom plast, efterlysende plast, efterlysende vinyl, efterlysen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387023395
Varenr.: 49255603274065
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Pil - Plast - 148 x 210 mm (A5)
112,5 kr
Til butik
Brandskilt - Pil - Plast - 148 x 210 mm (A5) billede

Produktinformation

Brandskilte spiller en vigtig rolle under pressede situationer, da det kan nedblusse panikken og desorientering blandt mængden. Hvis du ønsker at effektivisere brandreddernes arbejde, er det afgørende at brandskilte der indeholder pile er ophængt, så de h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalrød
Størrelse: A5 - 148 mm x 210 mm
EAN: 5708387023395
Varenr.: H457PA5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
2JO Safety DK112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte i 163 dage. Laveste pris i perioden er 106,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 112,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skilt Pil - (A5) 148 x 210 mm / Plast | Skilte | SG Skilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
24. maj 2026112,5 kr6,25 kr (6%)
21. maj 2026106,25 kr6,25 kr (6%)
20. maj 2026112,5 kr6,25 kr (6%)
23. dec. 2025106,25 kr
22. dec. 2025106,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret