Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387154273
Pris fra 155 krtil 163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte
155 kr
Til butik
Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte billede

Produktinformation

Skilt Pil Brandskiltet med pil viser tydeligt retningen til brandudstyr, hvilket er essentielt i nødsituationer for hurtigt at kunne finde udstyret. Skiltet er tilgængeligt i flere materialer såsom plast, efterlysende plast, efterlysende vinyl, efterlysen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387154273
Varenr.: 49255603208529
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Pil - Efterlysende vinyl klistermærke - 210 x 297 mm (A4)
163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten155 kr155 krKøb
2JO Safety DK163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte i 86 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 163,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Pil - (A4) 210 x 297 mm / Efterlysende Vinyl | Skilte | SG Skilte | Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026155 kr8,75 kr (5%)
24. maj 2026163,75 kr8,75 kr (6%)
21. maj 2026155 kr8,75 kr (5%)
20. maj 2026163,75 kr8,75 kr (6%)
9. mar. 2026155 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret