Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte

Pris fra 218,75 krtil 230 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte
218,75 kr
Til butik
Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte billede

Produktinformation

Skilt Pas på kørende transport Advarselsskiltet "Pas på kørende transport" sikrer opmærksomhed på farlige køretøjer i nærheden. Med et symbol i overensstemmelse med ISO7010 og tilgængelige størrelser A3, A4, A5 og A6, er skiltet velegnet til forskellige m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387012696
Varenr.: 47242351444305
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Pas på kørende transport - Refleks aluminium - 297 x 210 mm (A4)
230 kr
Til butik
Advarselsskilt - Pas på kørende transport - Refleks aluminium - 297 x 210 mm (A4) billede

Produktinformation

Der findes mange arbejdspladser, hvor der er kørende transport, man skal være opmærksom på. Et advarselsskilt kan hjælpe med at markere hvor den kørende transport foregår, så de øvrige medarbejdere er opmærksom på det.Et advarselsskilt der signalerer køre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalgul
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387012696
Varenr.: A309RAA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten218,75 kr218,75 krKøb
2JO Safety DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 218,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 218,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Pas på kørende transport - Refleks aluminium (udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Fjernlager | SG Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
24. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
9. mar. 2026218,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret