Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | |

Pris fra 71,25 krtil 75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | |
71,25 kr
Til butik
Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | | billede

Produktinformation

Skilt Nødstop med pil Nødstopsskilte er vigtige på arbejdspladsen, da de både informerer og advarer ansatte og gæster om nødstopplaceringen, hvilket kan være afgørende i nødsituationer. Dette nødstopsskilt med en lodret pil skal placeres direkte over nøds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387031406
Varenr.: 47242337550673
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl - 150 x 50 mm
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten71,25 kr71,25 krKøb
2JO Safety DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | |

PriceData har fulgt prisen på Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | | i 86 dage. Laveste pris i perioden er 71,25 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 71,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Nødstop med pil - Selvklæbende vinyl / 150 x 50 mm | Skilte | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202671,25 kr3,75 kr (5%)
24. maj 202675 kr3,75 kr (5%)
9. mar. 202671,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret