Gå til hovedindhold

Jo Safety Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

Jo SafetyBogskabe og reolerEAN: 5708387017868
Pris fra 60 krtil 121,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61,25 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54,07 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skilt a5 210x148mm må ikke betjenes
60 kr
Til butik
Skilt a5 210x148mm må ikke betjenes billede

Produktinformation

Forbudsskilte på arbejdspladsen beskytter de ansattePå mange virksomheder er der en risiko forbundet med arbejdet. Loven fastslår, at arbejdsgiveren har pligt til at nedbringe risikoen for personskade eller sundhedsfare. Det kan ske ved hjælp af teknisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jo Safety
EAN: 5708387017868
Varenr.: 5497545157
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JO SAFETY Plast skilt med snor 210x148mm, med tekst: Må ikke betjenes. Der arbejdes på anlægget
63 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKILT A5 210X148MM MÅ IKKE BETJENES
64,06 kr
Til butik
SKILT A5 210X148MM MÅ IKKE BETJENES billede

Produktinformation

Forbudsskilte på arbejdspladsen beskytter de ansatte På mange virksomheder er der en risiko forbundet med arbejdet. Loven fastslår, at arbejdsgiveren har pligt til at nedbringe risikoen for personskade eller sundhedsfare. Det kan ske ved hjælp af tekniske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO SAFETY
EAN: 5708387017868
Varenr.: 15842331951439
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte
115 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget - Plast med snor - 210 x 148 mm
121,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt60 kr60 krKøb
2CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
3EL-GROSSISTEN64,06 kr64,06 krKøb
4Sikkerhedsgiganten115 kr115 krKøb
5JO Safety DK121,25 kr121,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte i 184 dage. Laveste pris i perioden er 53,86 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A5) 210 x 148 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202660 kr2,58 kr (4%)
1. jun. 202657,42 kr2,58 kr (4%)
31. maj 202660 kr2,58 kr (4%)
20. maj 202657,42 kr2,58 kr (4%)
19. maj 202660 kr2,58 kr (4%)
26. apr. 202657,42 kr3,35 kr (6%)
14. apr. 202654,07 kr2,18 kr (4%)
13. apr. 202656,25 kr2,18 kr (4%)
21. mar. 202654,07 kr2,18 kr (4%)
11. mar. 202656,25 kr4,08 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret