Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

Pris fra 152,5 krtil 161,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte
152,5 kr
Til butik
Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 Skiltet "Må ikke betjenes. Der arbejdes på anlægget F121" er et vigtigt redskab, når det kommer til at sikre arbejdssikkerheden på en arbejdsplads. Sikkerhed er af allerstørste betydning, og det er afgøren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387017844
Varenr.: 47251851346257
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget - Plast med snor - 297 x 210 mm
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten152,5 kr152,5 krKøb
2JO Safety DK161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 152,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 161,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 152,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026152,5 kr8,75 kr (5%)
24. maj 2026161,25 kr8,75 kr (6%)
9. mar. 2026152,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret