Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

Pris fra 107,5 krtil 113,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt
107,5 kr
Til butik
Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Må ikke berøres F115 Forbudsskiltet "Må ikke berøres" er designet til at informere om restriktioner for at røre ved specifikke genstande eller områder. Dette sikkerhedsskilt følger DS/EN ISO 7010:2011-standarden og opfylder Arbejdstilsynets bekendtg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387017448
Varenr.: 47251760775505
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke berøres - Selvklæbende vinyl - 297 x 210 mm
113,75 kr
Til butik
Må ikke berøres - Selvklæbende vinyl - 297 x 210 mm billede

Produktinformation

Må ikke berøres bestil forbudsskilte herMå ikke berøres forbudsskilte er produceret efter ISO 7010 det sikrer, at skiltet forstås internationalt.Sikkerhedsskiltet skal opsættes fuldt synligt i øjenhøjde ved den genstand, der ikke må røres. God sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Safety & Warning Signs
Farve: Signalrød, signalhvid
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387017448
Varenr.: F115VA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten107,5 kr107,5 krKøb
2JO Safety DK113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt i 88 dage. Laveste pris i perioden er 107,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 107,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Må ikke berøres F115 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Rektangel | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026107,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret