Gå til hovedindhold

Jo Safety Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

Pris fra 48,69 krtil 128,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80,06 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45,84 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skilt A6 148X105Mm Må Ikke Betjenes
48,69 kr
Til butik
Skilt A6 148X105Mm Må Ikke Betjenes billede

Produktinformation

Forbudsskilte på arbejdspladsen beskytter de ansatte På mange virksomheder er der en risiko forbundet med arbejdet. Loven fastslår, at arbejdsgiveren har pligt til at nedbringe risikoen for personskade eller sundhedsfare. Det kan ske ved hjælp af tekniske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jo Safety
Kategori: Plumbing
EAN: 5708387017851
Varenr.: 8014926283074
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skilt a6 148x105mm må ikke betjenes
50 kr
Til butik
Skilt a6 148x105mm må ikke betjenes billede

Produktinformation

Forbudsskilte på arbejdspladsen beskytter de ansattePå mange virksomheder er der en risiko forbundet med arbejdet. Loven fastslår, at arbejdsgiveren har pligt til at nedbringe risikoen for personskade eller sundhedsfare. Det kan ske ved hjælp af teknisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jo Safety
EAN: 5708387017851
Varenr.: 5497545173
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JO SAFETY Plast skilt med snor 148x105mm, med tekst: Må ikke betjenes. Der arbejdes på anlægget
53 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte
97,5 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget - Plast med snor - 148 x 105 mm
102,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SKILT - Må ikke betjenes, Plast, A6, 105x148mm
128,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk48,69 kr48,69 krKøb
2MaintainIt50 kr50 krKøb
3CS MEGASTORE DK53 kr92 krKøb
4Sikkerhedsgiganten97,5 kr97,5 krKøb
5JO Safety DK102,5 kr102,5 krKøb
6Globaltools.dk128,75 kr128,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte i 172 dage. Laveste pris i perioden er 45,67 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 48,69 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F121 - Plast med snor / (A6) 148 x 105 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202648,69 kr1,31 kr (3%)
2. jun. 202650 kr1,31 kr (3%)
1. jun. 202648,69 kr1,31 kr (3%)
31. maj 202650 kr1,31 kr (3%)
20. maj 202648,69 kr1,31 kr (3%)
19. maj 202650 kr1,31 kr (3%)
26. apr. 202648,69 kr2,85 kr (6%)
14. apr. 202645,84 kr1,66 kr (3%)
13. apr. 202647,5 kr1,66 kr (4%)
21. mar. 202645,84 kr1,66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret