Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

Pris fra 152,5 krtil 187,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte
152,5 kr
Til butik
Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 Skiltet "Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120" er et forbudsskilt, som kan være meget nyttigt på en arbejdsplads. Det er vigtigt at have forbudsskilte som dette for at reducere risikoen for skader o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387017745
Varenr.: 47251851116881
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skilte Må ikke betjenes F120 PK plast A4
154 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget - Plast med snor - 297 x 210 mm
161,25 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SKILT - Må ikke betjenes, Plast, A4, 210x297mm
187,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten152,5 kr152,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK154 kr193 krKøb
3JO Safety DK161,25 kr161,25 krKøb
4Globaltools.dk187,5 kr187,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte i 180 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 152,5 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Skilt Må ikke betjenes. Der arb. på anlægget F120 - Plast med snor / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | Forbudsskilte | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026152,5 kr1,5 kr (1%)
24. maj 2026154 kr1,5 kr (1%)
12. maj 2026152,5 kr1,5 kr (1%)
11. maj 2026154 kr1,5 kr (1%)
20. apr. 2026152,5 kr1,5 kr (1%)
19. apr. 2026154 kr1,5 kr (1%)
2. apr. 2026152,5 kr1,5 kr (1%)
1. apr. 2026154 kr1,5 kr (1%)
23. mar. 2026152,5 kr18,5 kr (14%)
10. mar. 2026134 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret