Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

Pris fra 202,5 krtil 213,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt
202,5 kr
Til butik
Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Må ikke berøres F115 Forbudsskiltet "Må ikke berøres" er designet til at informere om restriktioner for at røre ved specifikke genstande eller områder. Dette sikkerhedsskilt følger DS/EN ISO 7010:2011-standarden og opfylder Arbejdstilsynets bekendtg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387089469
Varenr.: 47251767296337
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Må ikke berøres - Aluminium - Ø 225 mm
213,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten202,5 kr202,5 krKøb
2JO Safety DK213,75 kr213,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt i 88 dage. Laveste pris i perioden er 202,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 213,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 202,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Må ikke berøres F115 - Refleks alu. (C5) / Ø 225 mm | Skilte | Rektangel | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026202,5 kr11,25 kr (5%)
24. maj 2026213,75 kr11,25 kr (6%)
9. mar. 2026202,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret