Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387019879
Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte
88,75 kr
Til butik
Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte billede

Produktinformation

Skilt Forbindskasse Henvisningsskiltet "Forbindskasse" er et vigtigt element i sikkerhedsforanstaltninger på arbejdspladser, der markerer placeringen af førstehjælpsudstyr, så hjælp hurtigt kan ydes ved uheld. Dette skilt følger DS/EN ISO 7010:2011 og Arb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387019879
Varenr.: 47251773653329
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Forbindskasse - Selvklæbende vinyl - 148 x 210 mm
93,75 kr
Til butik
Forbindskasse - Selvklæbende vinyl - 148 x 210 mm billede

Produktinformation

Der sker jævnligt uheld på landets arbejdspladser og derfor er det vigtigt, at medarbejderne hurtigt kan finde frem til førstehjælpskassen. Et henvisningsskilt der tydeligt markerer hvor forbindingskassen er placeret, vil derfor være til stor hjælp. En fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgrøn
Størrelse: A5 - 148 mm x 210 mm
EAN: 5708387019879
Varenr.: H402VA5

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Forbindskasse - Selvklæbende vinyl / (A5) 148 x 210 mm | Skilte | Førstehjælpsskilt | Nødskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
9. mar. 202688,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret