Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387101765
Pris fra 230 krtil 242,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 12,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt
230 kr
Til butik
Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Flugtvej op højre 132004 Skilt Flugtvej op højre 132004 er et flugtvejsskilt, der er designet i overensstemmelse med DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte) og de gældende forskrifter for sikkerhedsskilte i Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387101765
Varenr.: 47092152435025
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Flugtvejsskilt Flugtvej op/højre Efterlysende vinyl 200 x 400 mm
242,5 kr
Til butik
Flugtvejsskilt Flugtvej op/højre Efterlysende vinyl 200 x 400 mm billede

Produktinformation

Du skal gøre brug af flugtvejsskilte i virksomheden, hvis du ønsker at have et højt sikkerhedsniveau, med stort fokus på medarbejdernes helbred. Det kan flugtvejsskilte nemlig bidrage til, i stor stil. De har en vigtig informativ funktion, der specielt ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 200 mm x 400 mm
EAN: 5708387101765
Varenr.: 132004PVNS

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten230 kr230 krKøb
2JO Safety DK242,5 kr242,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt i 87 dage. Den nuværende pris er 230 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skilt Flugtvej op højre 132004 - Efterlysende Vinyl / 200 x 400 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026230 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret