Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387094241
Pris fra 251,25 krtil 265 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt
251,25 kr
Til butik
Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 er et flugtvejsskilt, der er specielt designet til at blive monteret i loftet. Skiltet er fremstillet af Efterlysende plast HI150, og det har en størrelse på 150 x 300 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387094241
Varenr.: 47334395347281
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nødudgangs skilt pil ned til loftmontage - Efterlysende (photoluminescent) plast - 150 x 300 mm
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten251,25 kr251,25 krKøb
2JO Safety DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt i 164 dage. Laveste pris i perioden er 251,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 251,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skilt Flugtvej ned til loftmontage 132050 - Efterlysende plast / 150 x 300 mm | Skilte | Nødskilte | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026251,25 kr13,75 kr (5%)
24. maj 2026265 kr13,75 kr (5%)
21. maj 2026251,25 kr13,75 kr (5%)
20. maj 2026265 kr13,75 kr (5%)
23. dec. 2025251,25 kr
22. dec. 2025251,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret