Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager

JO SafetySkiltningEAN: 5708387059004
Pris fra 285 krtil 293,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager
285 kr
Til butik
Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager billede

Produktinformation

Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel Explosives klasse 1.4S faresedler markerer eksplosivt gods med begrænset fare for eksplosionsskader uden væsentlig fragmentdannelse. De er designet til korrekt mærkning af stoffer som detonatorer, tændingsmekanismer o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387059004
Varenr.: 47359446548817
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Explosives kl. 1.4 S fareseddel - 250 stk rulle - 100 x 100 mm
293,75 kr
Til butik
Explosives kl. 1.4 S fareseddel - 250 stk rulle - 100 x 100 mm billede

Produktinformation

Explosives kl. 1.4S Fareseddel Explosives klasse 1.4S faresedler er udviklet til mærkning af farligt gods, der udgør en begrænset eksplosionsfare, når de er korrekt emballeret og transporteret. Denne kvadratiske fareseddel har et sort eksplosiv-symbol og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Orange
Størrelse: 100 mm x 100 mm
EAN: 5708387059004
Varenr.: 132250

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten285 kr285 krKøb
2JO Safety DK293,75 kr293,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager i 88 dage. Laveste pris i perioden er 285 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 293,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 289 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Explosives kl. 1.4 S fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026285 kr8,75 kr (3%)
24. maj 2026293,75 kr8,75 kr (3%)
21. maj 2026285 kr8,75 kr (3%)
20. maj 2026293,75 kr8,75 kr (3%)
9. mar. 2026285 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret