Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning

JO SafetySkiltningEAN: 5708387059080
Pris fra 285 krtil 293,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning
285 kr
Til butik
Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning billede

Produktinformation

Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel Denne kvadratiske klasse 4 fareseddel markerer farligt gods, der afgiver farlige gasser ved kontakt med vand, såsom kunstgødning. Med et piktogram af en flamme og teksten "Dangerous When Wet," opfylder den ADR-kon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387059080
Varenr.: 47334399869265
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - 250 stk rulle - 100 x 100 mm
293,75 kr
Til butik
Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - 250 stk rulle - 100 x 100 mm billede

Produktinformation

Dangerous When Wet klasse 4 faresedler bestil herNår der arbejdes eller man skal transportere farligt gods er det vigtigt at man tydelig markere faren ved farligt gods. Dette gøres med faresedler der viser hvilken farer der er ved godset. Faresedlen Dan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Blå
Størrelse: 100 mm x 100 mm
EAN: 5708387059080
Varenr.: 132261

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten285 kr285 krKøb
2JO Safety DK293,75 kr293,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning

PriceData har fulgt prisen på Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning i 87 dage. Laveste pris i perioden er 285 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 293,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 289 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Dangerous when wet kl. 4 fareseddel - Rulle 250 stk. selvklæbende etiketter / 100 x 100 mm | Skilte | Faresedler - Farligt gods | Sikkerhedsmærkning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026285 kr8,75 kr (3%)
24. maj 2026293,75 kr8,75 kr (3%)
21. maj 2026285 kr8,75 kr (3%)
20. maj 2026293,75 kr8,75 kr (3%)
9. mar. 2026285 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret