Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte

Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte
88,75 kr
Til butik
Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte billede

Produktinformation

Skilt Brug skraldespanden Dette påbudsskilt markerer behovet for korrekt affaldshåndtering og opfordrer til brug af skraldespande. Det følger Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 for sikkerhedsskilte og kan placeres ved affaldsbeholdere for at fremme o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387126911
Varenr.: 49244185362769
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Påbudsskilt - Brug skraldespanden - Plast - Ø 100 mm
93,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte i 164 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Skilt Brug skraldespanden - Ø 100 mm / Plast | Skilte | Påbudsskilte | SG Skilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
21. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
20. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
23. dec. 202588,75 kr
22. dec. 202588,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret