Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387033035
Pris fra 150 krtil 157,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt
150 kr
Til butik
Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Brandslange 132103 Skiltet med brandslangenummer 132103 er et kvalitetsbrandskilt, der er i overensstemmelse med DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte) samt lovgivning om sikkerhedsskilte ifølge Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518. Dette brandsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387033035
Varenr.: 47334396363089
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Brandslange - Refleks aluminium - 150 x 150 mm
157,5 kr
Til butik
Brandskilt - Brandslange - Refleks aluminium - 150 x 150 mm billede

Produktinformation

Kvadratisk Brandslange skilt til placering over brandslangen, uden på brandskabet eller indgangen til brandslangen. Dette obligatoriske brandslangeskiltet indikrer, hvor der er opsat en brandslange på slangevinde, der hurtigt kan udrulles, hvis der opstår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalrød
Størrelse: 150 mm x 150 mm
EAN: 5708387033035
Varenr.: 132103RAMM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten150 kr150 krKøb
2JO Safety DK157,5 kr157,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 157,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Brandslange 132103 - Refleks alu. / 150 x 150 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026157,5 kr7,5 kr (5%)
21. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
20. maj 2026157,5 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret