Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387058427
Pris fra 155 krtil 163,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt
155 kr
Til butik
Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt billede

Produktinformation

Skilt Brandslange 132103 Skiltet med brandslangenummer 132103 er et kvalitetsbrandskilt, der er i overensstemmelse med DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte) samt lovgivning om sikkerhedsskilte ifølge Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518. Dette brandsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387058427
Varenr.: 47334396330321
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Brandslange - Efterlysende vinyl klistermærke - 200 x 200 mm
163,75 kr
Til butik
Brandskilt - Brandslange - Efterlysende vinyl klistermærke - 200 x 200 mm billede

Produktinformation

Kvadratisk Brandslange skilt til placering over brandslangen, uden på brandskabet eller indgangen til brandslangen. Dette obligatoriske brandslangeskiltet indikrer, hvor der er opsat en brandslange på slangevinde, der hurtigt kan udrulles, hvis der opstår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalrød
Størrelse: 200 mm x 200 mm
EAN: 5708387058427
Varenr.: 132103PVNN

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten155 kr155 krKøb
2JO Safety DK163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt

PriceData har fulgt prisen på Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 163,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Skilt Brandslange 132103 - Efterlysende Vinyl / 200 x 200 mm | Skilte | Kvadratisk | Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026155 kr8,75 kr (5%)
24. maj 2026163,75 kr8,75 kr (6%)
21. maj 2026155 kr8,75 kr (5%)
20. maj 2026163,75 kr8,75 kr (6%)
9. mar. 2026155 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret