Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387012900
Pris fra 107,5 krtil 113,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte
107,5 kr
Til butik
Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Asbestaffald A311 Skilt Asbestaffald A311 er det perfekte redskab til at advare mod farerne ved asbestaffald. Dette advarselsskilt er specielt designet med den danske tekst 'Asbestaffald' og er i overensstemmelse med Arbejdstilsynets bekendtgørelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387012900
Varenr.: 47242352230737
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Asbestaffald - Vinyl klistermærke - 297 x 210 mm (A4)
113,75 kr
Til butik
Advarselsskilt - Asbestaffald - Vinyl klistermærke - 297 x 210 mm (A4) billede

Produktinformation

Det er sundhedsskadeligt at indånde asbest, så det er utrolig vigtigt at man får advaret mod farer, i områder hvor der er asbestaffald.Et advarselsskilt der signalerer at der er asbestaffald i området og beskriver farerne ved indånding, kan i den forbinde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgul
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387012900
Varenr.: A311VA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten107,5 kr107,5 krKøb
2JO Safety DK113,75 kr113,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 107,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 107,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt Asbestaffald A311 - Selvklæbende vinyl / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026107,5 kr6,25 kr (5%)
24. maj 2026113,75 kr6,25 kr (6%)
9. mar. 2026107,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret