Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387012894
Pris fra 103,75 krtil 168,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Advarselsskilt - Asbestaffald Gul plast, A4, 210x297mm
103,75 kr
Til butik
Advarselsskilt - Asbestaffald Gul plast, A4, 210x297mm billede

Produktinformation

Advarselsskilt med tekst ''Asbestaffalt - Sundhedsfarligt at indånde asbeststøv''

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: vvs
EAN: 5708387012894
Varenr.: 566104122
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Advarselsskilt - Asbestaffald - Gul plast, A4, 210x297mm
107 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte
142,5 kr
Til butik
Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Skilt Asbestaffald A311 Skilt Asbestaffald A311 er det perfekte redskab til at advare mod farerne ved asbestaffald. Dette advarselsskilt er specielt designet med den danske tekst 'Asbestaffald' og er i overensstemmelse med Arbejdstilsynets bekendtgørelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387012894
Varenr.: 47242352165201
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Advarselsskilt - Asbestaffald - Plast - 297 x 210 mm (A4)
150 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SKILT - Asbestaffald, Plast, A4, 210x297mm
168,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk103,75 kr103,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
3Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
4JO Safety DK150 kr150 krKøb
5Globaltools.dk168,75 kr168,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte i 177 dage. Laveste pris i perioden er 97,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 103,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Skilt Asbestaffald A311 - Plast / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | DISCOUNT | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026103,75 kr4,25 kr (4%)
1. jun. 2026108 kr4,25 kr (4%)
23. maj 2026103,75 kr4,25 kr (4%)
22. maj 2026108 kr4,25 kr (4%)
24. apr. 2026103,75 kr6,25 kr (6%)
23. apr. 2026110 kr6,25 kr (6%)
28. mar. 2026103,75 kr6,25 kr (6%)
27. mar. 2026110 kr6,25 kr (6%)
22. mar. 2026103,75 kr6,25 kr (6%)
21. mar. 2026110 kr6,25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret