Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387031727
Pris fra 88,75 krtil 93,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte
88,75 kr
Til butik
Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte billede

Produktinformation

Skilt AED Hjertestarter højre 401626 .Skiltet AED Hjertestarter højre 401626 er designet med henblik på at sikre, at virksomhedens hjertestartere er lette at finde i tilfælde af en nødsituation. Skiltet er udstyret med den danske tekst 'AED Hjertestarter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387031727
Varenr.: 47242337911121
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AED Hjertestarter højre - Selvklæbende vinyl - 105 x 297 mm
93,75 kr
Til butik
AED Hjertestarter højre - Selvklæbende vinyl - 105 x 297 mm billede

Produktinformation

Der kan opstå uheldige situationer på alle arbejdspladser, hvor der bliver brug for en hjertestarter. Det er derfor meget afgørende at man klart og tydeligt får markeret, hvor man kan finde virksomhedens hjertestartere.Ved at benytte hjertestarter skilte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 105 mm x 297 mm
EAN: 5708387031727
Varenr.: 401626V105X297MM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten88,75 kr88,75 krKøb
2JO Safety DK93,75 kr93,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte i 88 dage. Laveste pris i perioden er 88,75 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 93,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 88,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt AED Hjertestarter højre 401626 - Selvklæbende vinyl / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202688,75 kr5 kr (5%)
24. maj 202693,75 kr5 kr (6%)
9. mar. 202688,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret