Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387078241
Pris fra 146,25 krtil 153,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte
146,25 kr
Til butik
Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte billede

Produktinformation

Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 er et henvisningsskilt, der er specielt designet til at guide folk til den venstre side, hvor en AED hjertestarter er placeret. Skiltet er udført i overensstemmelse med DS/EN IS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387078241
Varenr.: 47242338074961
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AED Hjertestarter Venstre - Efterlysende plast - 105 x 297 mm
153,75 kr
Til butik
AED Hjertestarter Venstre - Efterlysende plast - 105 x 297 mm billede

Produktinformation

AED hjertestartere bør være en del af alle virksomheders redningsudstyr og hvis uheldet er ude, er det afgørende man nemt kan finde frem til dens placering.Det kan et hjertestarter skilt være med til at markere, både illustrativt og via en pil. På den måd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Signalgrøn
Størrelse: 105 mm x 297 mm
EAN: 5708387078241
Varenr.: 401627PR105X297MM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten146,25 kr146,25 krKøb
2JO Safety DK153,75 kr153,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 146,25 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 153,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 146,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Skilt AED Hjertestarter Venstre 401627 - Efterlysende plast / (½A4) 105 x 297 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026146,25 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026153,75 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026146,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret