Gå til hovedindhold

JO Safety Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387132066
Pris fra 220 krtil 231,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte
220 kr
Til butik
Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte billede

Produktinformation

Skilt AED Hjertestarter 132030 Henvisningsskilt med symbol for 'AED Hjertestarter ' der følger DS/EN ISO 7010:2011 (Sikkerhedsskilte), samt forskrifter for sikkerhedsskilte, i henhold til Arbejdstilsynets bekendtgørelse nr. 518 Skilt AED Hjertestarter 132...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387132066
Varenr.: 47092157546833
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Henvisningsskilt - AED Hjertestarter - Efterlysende aluminium - 150 x 150 mm
231,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten220 kr220 krKøb
2JO Safety DK231,25 kr231,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte

PriceData har fulgt prisen på Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte i 87 dage. Den nuværende pris er 220 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Skilt AED Hjertestarter 132030 - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Fjernlager | Henvisningsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026220 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret