Gå til hovedindhold

NO NAME Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J

NO NAMERedskaberEAN: 8719643000811
Pris fra 808 krtil 1.059 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 808 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Skil 1781 GB 1500W 1500W 5Joule 5Joule
808 kr
Til butik
Skil 1781 GB 1500W 1500W 5Joule 5Joule billede

Produktinformation

Skil 1781 GB. Borepatron type: SDS-plus, Produktfarve: Sort, Rød. Bore diameter, beton (maks.): 3,6 cm, Nominel hastighed (min.): 100 rpm, Vurderet hastighed: 750 rpm. Strømkilde: Vekselstrøm, Indgangseffekt: 1500 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220-240 V. Vægt: 5,3 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Skil
Artikel nr.: RH1E1781GB
EAN: 8719643000811
Varenr.: 1004170832
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skil 1781 GB borehammer SDS Plus - rød
1.039 kr
Til butik
Skil 1781 GB borehammer SDS Plus - rød billede

Produktinformation

Effektiv borehammer til renovering og byggeriSkil 1781 GB er en alsidig borehammer med SDS Plus, der gør det let at bore og mejsle i hårde materialer. Sættet leveres med praktisk kuffert og tilbehør, så du hurtigt kan komme i gang med dine opgaver i hjemmet eller på byggepladsen.Design og brugDet robuste, røde design med front- og baghåndtag giver et godt greb og kontrol under arbejdet. SDS Plus-fatningen gør bit- og mejselskift enkelt. Med de medfølgende bor, mejsler og ekstra borepatron har du fleksibilitet til både boring og mejsling i én maskine.Type: Borehammer / mejselhammerModel: 1781 GBVærktøjsfatning: SDS PlusFarve: Rød/sortTilbehør: Bor, mejsler, borepatron og kuffert (som vist)...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Mejselhamre
Vægt: 5.96g
EAN: 8719643000811
Varenr.: 2152123
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skil 1781 GB borehammer SDS Plus - rød
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK808 kr808 krKøb
2CS MEGASTORE DK999 kr999 krKøb
3Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
4Vivas DK1.059 kr1.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J

PriceData har fulgt prisen på Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J i 187 dage. Laveste pris i perioden er 808 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.034 kr.

Den nuværende pris på 808 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Skil 1781 GB, SDS-plus, Sort, Rød, 3,6 cm, 100 rpm, 750 rpm, 5 J de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026808 kr35 kr (4%)
28. apr. 2026843 kr3 kr (0%)
26. apr. 2026840 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026842 kr2 kr (0%)
10. apr. 2026840 kr2 kr (0%)
7. apr. 2026842 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026840 kr388 kr (32%)
15. mar. 20261.228 kr1 kr (0%)
13. mar. 20261.229 kr112 kr (8%)
8. mar. 20261.341 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret