Gå til hovedindhold

Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD

SkechersSkoEAN: 0195204561416
Pris fra 756 krtil 1.187,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 431,5 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 756 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skechers Work Arch fit dame sort str 37
756 kr
Til butik
Skechers Work Arch fit dame sort str 37 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Skechers
Kategori: Arbejdstøj til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 1000004001370
EAN: 0195204561416
Varenr.: 10504351
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD
1.187,5 kr
Til butik
Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD billede

Produktinformation

Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 er en populær arbejdsmodel fra Skechers, der er designet specielt til kvinder. Skoen er udstyret med Arch Fit indersål, der er udviklet til at give den bedste støtte til din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Skechers
Kategori: Fodtøj
EAN: 0195204561416
Varenr.: 46944654098769

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK756 kr795 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.187,5 kr1.187,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD

PriceData har fulgt prisen på Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD i 166 dage. Laveste pris i perioden er 755 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.187,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 910 kr.

Den nuværende pris på 756 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Skechers Arch Fit Work Shoe Dame 1000004 - Black / 37 | Fodtøj | DISCOUNT | ESD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026756 kr43 kr (5%)
23. maj 2026799 kr388,5 kr (33%)
9. maj 20261.187,5 kr388,5 kr (49%)
8. maj 2026799 kr388,5 kr (33%)
5. maj 20261.187,5 kr388,5 kr (49%)
30. apr. 2026799 kr157 kr (16%)
29. apr. 2026956 kr200 kr (26%)
27. apr. 2026756 kr200 kr (21%)
19. apr. 2026956 kr3 kr (0%)
18. apr. 2026959 kr203 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret