Gå til hovedindhold

Båstad Danmark ApS Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt

Båstad Danmark ApSSkoEAN: 0195204552001
Pris fra 1.038 krtil 1.373,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 335,75 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 878 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1038 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skechers Work Arch fit herre sort str 42
1.038 kr
Til butik
Skechers Work Arch fit herre sort str 42 billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 1000003001420
EAN: 0195204552001
Varenr.: 10504346
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt
1.373,75 kr
Til butik
Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt billede

Produktinformation

Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 er en populær arbejdsmodel fra Skechers med en Arch Fit indersål, der er specielt designet til at give den bedste svangstøtte og fordele vægten af din krop, hvilket give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Skechers
Kategori: Fodtøj
EAN: 0195204552001
Varenr.: 46944653607249

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.038 kr1.038 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.373,75 kr1.373,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt

PriceData har fulgt prisen på Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt i 184 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.029 kr.

Den nuværende pris på 1.038 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Skechers Arch Fit Axtell Work Shoe 1000003 - Black / 42 | Fodtøj | EN ISO 20347 | ESD godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20261.038 kr60 kr (5%)
5. maj 20261.098 kr60 kr (6%)
30. apr. 20261.038 kr60 kr (5%)
15. apr. 20261.098 kr39 kr (4%)
13. apr. 20261.059 kr181 kr (21%)
4. apr. 2026878 kr39 kr (4%)
2. apr. 2026917 kr181 kr (16%)
7. mar. 20261.098 kr55 kr (5%)
6. mar. 20261.043 kr55 kr (5%)
5. feb. 20261.098 kr55 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret