Gå til hovedindhold

Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT

VikanHaveredskaberEAN: 5705022925151
Pris fra 42 krtil 78,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 36,75 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan kosteskaft m. gevind Ø25mm x 1,56mm
42 kr
Til butik
Vikan kosteskaft m. gevind Ø25mm x 1,56mm billede

Produktinformation

Vikan træ kosteskaft i størrelsen Ø25mm som passer til alle Vikan koste med indvendigt gevind.Træskaftet har påmonteret gevindstykke i bunden, samt et håndtag med ophængnings hul. Skaftet er anbefalet til brug med bl.a. gade og fejekoste fra Vikan. Særlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Haveredskaber
Størrelse: Ø25mm x 1,56m
EAN: 5705022925151
Varenr.: 881664017
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Træskaft med gevind 25 X 1500 mm
-36%42,98 kr
Før 66,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Træskaft med gevind 25 X 1500 mm billede

Produktinformation

Dette innovative kosteskaft er designet med alsidighed og effektivitet i tankerne, hvilket gør det ideelt til en bred vifte af rengøringsredskaber, herunder men ikke begrænset til gadekoste, fejekoste og gulvskrubber. Med en imponerende længde på 150 cm o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705022925151
Varenr.: 254306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan træskaft med gevind
48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan træskaft med gevind, ø25mm, 1560 mm, træ
48 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT
-20%53,4 kr
Før 66,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kosteskaft 25x1500 tilspidset
56,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOSTESKAFT 25X1500 TILSPIDSET
60,74 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan kosteskaft 155 cm
67,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kosteskaft 25x1500 mm tilspidset
73 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kosteskaft med gevind, 1500 mm
78,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj42 kr42 krKøb
2Globaltools.dk42,98 kr42,98 krKøb
3CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
4Proshop DK48 kr87 krKøb
5Sikkerhedsgiganten53,4 kr53,4 krKøb
6MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
7EL-GROSSISTEN60,74 kr60,74 krKøb
8Specialbutikken67,5 kr67,5 krKøb
9Elvvs.dk73 kr73 krKøb
10vvsfittings.dk78,75 kr78,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT i 182 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 42,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, træ - 156 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202642 kr
8. maj 202642,98 kr
21. mar. 202642 kr
20. mar. 202642,98 kr
14. feb. 202642 kr
13. feb. 202642,98 kr
5. feb. 202642 kr
3. feb. 202642,98 kr
21. jan. 202642 kr1 kr (2%)
7. jan. 202641 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret