Gå til hovedindhold

Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT

VikanRedskaberEAN: 5705022925021
Pris fra 60 krtil 143 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47,64 kr 23. maj

Sammenlign priser på Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT
-20%60 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træDette skaft med gevind fra Vikan er designet til at være holdbart og passe til alle børster og skrabere i Vikans sortiment til transportsektoren. Med en imponerende længde på 156cm og en diameter på Ø2,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rekvisitter
EAN: 5705022925021
Varenr.: 55003604451704
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan træskaft 156 cm
74,95 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan træskaft 1550 mm m/gevind
75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan træskaft ø25mm 1560mm sort
80 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan træskaft, ø25 mm, 1560 mm, sort
143 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten60 kr60 krKøb
2Dækbutikken - Dæk og Fælge74,95 kr74,95 krKøb
3Specialbutikken75 kr75 krKøb
4Elvvs.dk80 kr80 krKøb
5Proshop DK143 kr193 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 74,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
23. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
22. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
15. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
14. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
2. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
1. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
18. apr. 202647,64 kr17,36 kr (27%)
17. apr. 202665 kr17,36 kr (36%)
9. apr. 202647,64 kr17,36 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret