Gå til hovedindhold

Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT

VikanRedskaberEAN: 5705022925021
Pris fra 47,64 krtil 143 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 95,36 kr (67% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.64 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Træskaft, ø25×1560 mm, sort
-36%47,64 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Træskaft, ø25×1560 mm, sort billede

Produktinformation

Ø25 mm sort træskaft med solidt greb og gevindstykke. Skafter

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Kosteskaft
EAN: 5705022925021
Varenr.: 564312
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT
-20%60 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træDette skaft med gevind fra Vikan er designet til at være holdbart og passe til alle børster og skrabere i Vikans sortiment til transportsektoren. Med en imponerende længde på 156cm og en diameter på Ø2,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rekvisitter
EAN: 5705022925021
Varenr.: 55003604451704
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan træskaft 156 cm
74,95 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan træskaft ø25mm 1560mm sort
80 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan træskaft, ø25 mm, 1560 mm, sort
143 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk47,64 kr47,64 krKøb
2Sikkerhedsgiganten60 kr60 krKøb
3Dækbutikken - Dæk og Fælge74,95 kr74,95 krKøb
4Elvvs.dk80 kr80 krKøb
5Proshop DK143 kr193 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 74,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 47,64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Skaft med gevind, Vikan, 156cm, Ø2,5cm, sort, PP/træ - 156 cm | Rekvisitter | Koste-Skovle & Skafter | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
30. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
23. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
22. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
15. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
14. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
2. maj 202647,64 kr12,36 kr (21%)
1. maj 202660 kr12,36 kr (26%)
18. apr. 202647,64 kr17,36 kr (27%)
17. apr. 202665 kr17,36 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret