Gå til hovedindhold

Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80

BloomingvilleMøblerEAN: 5711173333097
Pris fra 1.258 krtil 1.609,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 351,95 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1258 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Hazem Skab, Grøn, Fyrretræ
1.258 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Hazem Skab, Grøn, Fyrretræ billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skabe & Konsolborde
Farve: 2
Artikel nr.: 82064548
EAN: 5711173333097
Varenr.: 25022733
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80
1.599 kr
Til butik
Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80 billede

Produktinformation

Mål: B: 50, H: 80, D: 13,5 cm - Materiale: Fyrretræ Hazem Skabet fra Bloomingville tilføjer en dekorativ og hyggelig opbevaringsløsning, samt et strejf af retro charme med sin smukke grønne farve og patineret look. Skabet kan være et alternativ t

Produktspecifikationer

Kategori: Skabe
EAN: 5711173333097
Varenr.: 16968
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Hazem Skab, Grøn, Fyrretræ, L50xH80xW14 cm
1.599 kr
Til butik
Bloomingville - Hazem Skab, Grøn, Fyrretræ, L50xH80xW14 cm billede

Produktinformation

Hazem Skabet fra Creative Collection tilføjer en dekorativ og hyggelig opbevaringsløsning. Et perfekt alternativ til den klassiske kophylde. Det lille vægskab er designet i en smuk grøn farve og et patineret look. Glaslågerne gør skabet ideelt til dekorat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Grøn
EAN: 5711173333097
Varenr.: BLO82064548
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Hazem Vægskab - Grøn - Fyrretræ
1.609,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.258 kr1.258 krKøb
2Mostersskur.dk1.599 kr1.599 krKøb
3Rikki Tikki Shop1.599 kr1.599 krKøb
4Gucca.dk1.609,95 kr1.609,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80

PriceData har fulgt prisen på Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.258 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.466 kr.

Den nuværende pris på 1.258 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Skab "Hazem" retro grøn m/ glaslåger & rumdeler - Bloomingville H: 80 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20261.258 kr341 kr (21%)
23. apr. 20261.599 kr249 kr (18%)
22. apr. 20261.350 kr249 kr (16%)
11. apr. 20261.599 kr229 kr (17%)
10. apr. 20261.370 kr229 kr (14%)
9. apr. 20261.599 kr309 kr (24%)
1. apr. 20261.290 kr80 kr (6%)
30. mar. 20261.370 kr229 kr (14%)
22. mar. 20261.599 kr89 kr (6%)
19. mar. 20261.510 kr100 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret