Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Skærm til Prelude 15W uden udtag

EL-GrossistenLamper & ArmaturerEAN: 7021980003945
Pris fra 129,55 krtil 157,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 28,2 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skærm til Prelude 15W uden udtag og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.55 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skærm til Prelude 15W uden udtag
129,55 kr
Til butik
Skærm til Prelude 15W uden udtag billede

Produktinformation

Skærm til Prelude spejlarmatur 15W uden udtag.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7021980003945
Varenr.: 15845027840335
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Armaturen Prelude skærm 15w
157,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærm til Prelude 15W uden udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærm til Prelude 15W uden udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN129,55 kr129,55 krKøb
2VVS.dk157,75 kr157,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærm til Prelude 15W uden udtag

PriceData har fulgt prisen på Skærm til Prelude 15W uden udtag i 149 dage. Laveste pris i perioden er 129,55 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 157,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 129,55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Skærm til Prelude 15W uden udtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Skærm til Prelude 15W uden udtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026129,55 kr19,45 kr (13%)
23. maj 2026149 kr19,45 kr (15%)
7. maj 2026129,55 kr19,45 kr (13%)
6. maj 2026149 kr19,45 kr (15%)
23. apr. 2026129,55 kr19,45 kr (13%)
22. apr. 2026149 kr19,45 kr (15%)
19. apr. 2026129,55 kr19,45 kr (13%)
18. apr. 2026149 kr19,45 kr (15%)
15. apr. 2026129,55 kr19,45 kr (13%)
14. apr. 2026149 kr19,45 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret