Gå til hovedindhold

Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml)

SisleyLotion og fugtighedscremeEAN: 3473311514103
Pris fra 753 krtil 1.140 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 387 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 661 kr 31. maj

Sammenlign priser på Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Hand Care Anti-Aging Concentrate
753 kr
Til butik
SISLEY Hand Care Anti-Aging Concentrate billede

Produktinformation

Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge Hand Care Anti-Aging Cream Fløde 75 ml Unisex

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3473311514103
EAN: 3473311514103
Varenr.: 2908062
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Sisleya Hand Care Anti-Aging Concentrate 75 ml
832 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml)
1.120 kr
Til butik
Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml) billede

Produktinformation

Le Phyto Rouge er en plejende læbestift med en meget silkeblød konsistens, som indhyller læberne i en fin og fugtgivende film, der gør dem bløde og definerede. Takket være "Hydrobooster Complex", som består af mikrosfærer af hyaluronsyre og konjacglucomannan, bliver læberne straks mere fyldige og glatte. Ved gentagen påføring sørger Le Phyto Rouge for, at læberne bevarer et ungdommeligt udseende: En blanding af styrkende olier giver læberne næring, så de bevarer deres smidighed og elasticitet. Dag for dag bliver læberne smidigere, blødere og mere elastiske. Den nye gelkonsistens flyder ud på læberne som en væske, når læbestiften påføres, og giver en langvarig fornemmelse af velbehag. En kombination af ultrarene farvestoffer giver en øjeblikkelig farveeffekt og en strålende finish. Fås i hele 20 forskellige strålende farvenuancer - fra de mere naturlige hudfarver til de mere livlige nuancer, som passer til alle hudfarver. Den zebrastribede beholder med magnetisk lukkemekanisme, som både er elegant og moderne, indeholder en facetteret patron, som muliggør fin og præcis påføring.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Håndcreme & håndmasker
Vægt: 148g
Artikel nr.: 151410
EAN: 3473311514103
Varenr.: B061186
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Sisleÿa L'Integral Anti-Âge Hand Care 75 ml
1.140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK753 kr792 krKøb
2Teknikproffset DK832 kr881 krKøb
3Bangerhead DK1.120 kr1.120 krKøb
4Lyko DK1.140 kr1.140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml)

PriceData har fulgt prisen på Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 766 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Sisley Sisleya l'Integral Hand Cream Anti-Aging SPF30 (75ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026753 kr92 kr (14%)
31. maj 2026661 kr459 kr (41%)
28. maj 20261.120 kr208 kr (23%)
27. maj 2026912 kr34 kr (4%)
25. maj 2026878 kr1 kr (0%)
24. maj 2026879 kr241 kr (22%)
11. apr. 20261.120 kr350 kr (45%)
20. feb. 2026770 kr122 kr (19%)
17. feb. 2026648 kr18 kr (3%)
13. feb. 2026630 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret