Gå til hovedindhold

Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml

SisleyLotion og fugtighedscremeEAN: 3473311320704
Pris fra 721 krtil 1.235 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 514 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 702 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 721 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SISLEY Black Rose Beautifying Emulsion 200 ml
721 kr
Til butik
SISLEY Black Rose Beautifying Emulsion 200 ml billede

Produktinformation

Sisley Black Rose 200 ml Fløde Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: SISLEY
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3473311320704
EAN: 3473311320704
Varenr.: 3069263
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sisley Black Rose Beautifying Emulsion 200 ml
855 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sisley Black Rose Emulsion Body (200ml)
1.215 kr
Til butik
Sisley Black Rose Emulsion Body (200ml) billede

Produktinformation

En intenst fugtgivende emulsion, der giver en smukkere, smidigere og ungdommeligere hud med en naturlig glød. Denne cremede og rosenrøde emulsion er lige så behagelig som en balsam, så silkeagtig som en olie og så let som vand. Den har en konsistens, der absorberes med det samme uden at føles fedtet, så du kan blive klædt på lige efter påføring. Denne ikoniske og vanedannende duft i sort rose-kollektionen med sine delikate rosenoter omslutter kroppen med en følelse af absolut velvære. 1. FUGTER: Denne ultra-cremede emulsion indeholder flere fugtgivende og nærende ingredienser. Huden føles fyldigere, blød og behagelig. 2. FORSKØNNER: Emulsionen med sort rose gør huden smukkere ved at omgive den med et forskønnende slør, der har en øjeblikkelig og langtidsholdbar effekt. Huden bliver uimodståelig blød og strålende, samtidig med at den genvinder sin naturlige udstråling.

Produktspecifikationer

Mærke: Sisley
Kategori: Body lotion
Vægt: 266g
Artikel nr.: 132070
EAN: 3473311320704
Varenr.: B065435
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml
1.235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK721 kr760 krKøb
2Teknikproffset DK855 kr904 krKøb
3Bangerhead DK1.215 kr1.215 krKøb
4Lyko DK1.235 kr1.235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 641 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 812 kr.

Den nuværende pris på 721 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Sisley Black Rose Beautifying Emulsion Body 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026721 kr12 kr (2%)
21. maj 2026733 kr482 kr (40%)
20. maj 20261.215 kr482 kr (66%)
14. maj 2026733 kr10 kr (1%)
9. maj 2026723 kr20 kr (3%)
7. maj 2026743 kr20 kr (3%)
5. maj 2026723 kr492 kr (40%)
3. maj 20261.215 kr492 kr (68%)
1. maj 2026723 kr21 kr (3%)
23. apr. 2026702 kr145 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret