Gå til hovedindhold

SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud

SiS (Science In Sport)HovedtelefonerEAN: 5025324006069
Pris fra 193 krtil 237,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,95 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SIS GO Electrolyte Hydration Powder Lemon & Lime 1.6kg
-33%193 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SIS GO Electrolyte Hydration Powder Lemon & Lime 1.6kg billede

Produktinformation

SIS GO Electrolyte Lemon & Lime 1.6kg SIS GO Electrolyte Lemon & Lime 1.6kg er en effektiv sportsdrik, der kombinerer kulhydrater og elektrolytter for at sikre optimal hydrering og energi under træning og konkurrence. Den er udviklet til at hjælpe med at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SIS
EAN: 5025324006069
Varenr.: 74925
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
SIS GO Elektrolytter - elektrolytdrik - Citron & Lime - 1,6 kg
199 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud
-1%237,95 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes193 kr193 krKøb
2Cykelpartner.dk199 kr199 krKøb
3MAXiPRO237,95 kr237,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud i 179 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Citron & Lime 1,6kg - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026193 kr26 kr (12%)
18. maj 2026219 kr26 kr (13%)
14. maj 2026193 kr26 kr (12%)
13. maj 2026219 kr26 kr (13%)
11. maj 2026193 kr22 kr (10%)
7. maj 2026215 kr4 kr (2%)
6. maj 2026219 kr4 kr (2%)
5. maj 2026215 kr24,95 kr (10%)
4. maj 2026239,95 kr20,95 kr (10%)
24. apr. 2026219 kr8,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret