Gå til hovedindhold

SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud

Science in SportHovedtelefonerEAN: 5025324006106
Pris fra 193 krtil 276 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 11. apr.

Sammenlign priser på SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SIS GO Electrolyte Hydration Powder Appelsin 1.6kg
-33%193 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SIS GO Electrolyte Hydration Powder Appelsin 1.6kg billede

Produktinformation

SIS GO Electrolyte Hydration Powder Appelsin 1.6kg SIS GO Electrolyte Hydration Powder Orange er en klassisk sportsdrik fra Science in Sport, udviklet til at kombinere væske, elektrolytter og hurtig energi under træning og konkurrence. Denne version ben...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SIS
EAN: 5025324006106
Varenr.: 75328
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
SIS Go Electrolyte - Appelsin - 1.6kg
-28%229 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
SIS GO Elektrolytter - elektrolytdrik - Appelsin - 1,6 kg
229 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud
-1%237,95 kr
Før 239,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Science in Sport - GO Electrolyte Pulver 1600 g, Orange
276 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dania Bikes193 kr193 krKøb
2Cykelexperten.dk229 kr229 krKøb
3Cykelpartner.dk229 kr229 krKøb
4MAXiPRO237,95 kr237,95 krKøb
5Muscle Supplements DK276 kr276 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud i 179 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 239,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Go Electrolyte Appelsin 1,6 Kg - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026193 kr4 kr (2%)
11. apr. 2026189 kr40 kr (17%)
30. mar. 2026229 kr1,05 kr (0%)
18. mar. 2026227,95 kr1,05 kr (0%)
12. mar. 2026229 kr28 kr (14%)
11. mar. 2026201 kr8 kr (4%)
8. mar. 2026193 kr13 kr (7%)
11. feb. 2026180 kr2 kr (1%)
9. feb. 2026178 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026179 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret