Gå til hovedindhold

SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud

Pris fra 17 krtil 29,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12,95 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sis Beta Fuel Sachet 80g - Energi Strawberry Lime til løbende unisex
-43%17 kr
Før 30 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sis Beta Fuel Sachet 80g - Energi Strawberry Lime til løbende unisex billede

Produktinformation

SiS Beta Fuel er en avanceret energidrik i pulverform, der er udviklet til at maksimere optagelsen af kulhydrater under langvarig og intensiv udholdenhedstræning. Produktet er formuleret med en blanding af maltodextrin og fruktose, hvilket gør det muligt at indtage en stor mængde energi uden at belaste maven unødigt. Hver pose indeholder hele 80 gram kulhydrat, hvilket gør den til en af de mest energitætte sportsdrikke på markedet. Pulveret opløses i vand og giver en drik, der hjælper med at opretholde ydeevnen under lange konkurrencer eller hårde træningspas. Produktet er velegnet til dig, der har behov for et højt energiindtag pr. time under aktivitet. Kort om SiS Beta Fuel: - Leverer 80g kulhydrat pr.

Produktspecifikationer

Mærke: SIS
Kategori: drik
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 5025324009640
Varenr.: 294373
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SIS Beta Fuel 80 Energidrik Jordbær & Lime 82g
-44%20 kr
Før 36 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SIS Beta Fuel 80 Energidrik Jordbær & Lime 82g billede

Produktinformation

SIS Beta Fuel 80 Energidrik Jordbær & Lime 82g SIS Beta Fuel 80 Strawberry & Lime er Science in Sports mest avancerede energidrik, udviklet til hårde og lange træningspas samt konkurrencer med højt energioutput. Hver sachet indeholder hele 80 g kulhydra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SIS
EAN: 5025324009640
Varenr.: 75334
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
SIS Beta Fuel 80 - Energidrik - 80 gram - Jordbær & Lime
22 kr
Til butik
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Science in Sport - Beta Fuel Pulver 82 g, Jordbær Lime
22,65 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud
29,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK17 kr17 krKøb
2Dania Bikes20 kr20 krKøb
3Cykelpartner.dk22 kr22 krKøb
4Muscle Supplements DK22,65 kr22,65 krKøb
5MAXiPRO29,95 kr29,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud i 105 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for SiS (Science In Sport) Scienceinsport Sis Beta Fuel 80 Jordbær Lime Sachet 82g - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202617 kr2,95 kr (15%)
10. mar. 202619,95 kr2,05 kr (9%)
19. feb. 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret