Gå til hovedindhold

Science in Sport Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution

Pris fra 111,95 krtil 151,43 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39,48 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution
-41%111,95 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution billede

Produktinformation

SiS Beta Fuel Recovery er en avanceret restitutionsdrik udviklet til at hjælpe dig med at genoplade effektivt efter intensiv og langvarig træning. Produktet kombinerer en præcis kulhydratblanding af maltodextrin og fruktose med valleproteinkoncentrat af høj kvalitet, hvilket understøtter både genopfyldning af kroppens energidepoter og genopbygning af muskelvæv. Udover den optimale balance mellem protein og kulhydrat er formlen tilsat BC30™, som er en probiotisk kultur. Drikken har en cremet konsistens, er let at blande op og er designet til at være skånsom mod maven efter fysisk pres. Beholderen indeholder 500g, hvilket giver mulighed for præcis dosering alt efter dit behov efter endt pas. Kort om SiS Beta Fuel Recovery: - Kombination af 60g kulhydrat og 30g protein pr.

Produktspecifikationer

Mærke: SIS
Kategori: pulver
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 5025324013807
Varenr.: 289706
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SIS Beta Fuel Recovery Chocolate Powder 500g
-40%113 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SIS Beta Fuel Recovery Chocolate Powder 500g billede

Produktinformation

SIS Beta Fuel Recovery Chocolate Powder 500g SIS Beta Fuel Recovery er udviklet til dig, der vil have mest muligt ud af restitutionen efter hårde træningspas og konkurrencer. Med en avanceret kombination af kulhydrater og protein hjælper den kroppen med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SIS
EAN: 5025324013807
Varenr.: 76259
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
SIS Beta Fuel Recovery Chokolade pulver 500 gram
116 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
SIS Beta Fuel Recovery Chocolate Powder - 500g
-21%149 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Science in Sport - Beta Recovery 500 g, Chokolade
151,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK111,95 kr111,95 krKøb
2Dania Bikes113 kr113 krKøb
3Cykelpartner.dk116 kr116 krKøb
4Cykelexperten.dk149 kr149 krKøb
5Muscle Supplements DK151,43 kr151,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution

PriceData har fulgt prisen på Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution i 184 dage. Laveste pris i perioden er 111,95 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 123,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 111,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Sis Beta Fuel Recovery Powder 500g - Chokolade Smag, Weightgainer & Restitution de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026111,95 kr1 kr (1%)
19. maj 2026112,95 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026111,95 kr10,05 kr (8%)
19. feb. 2026122 kr
9. feb. 2026121,95 kr
8. feb. 2026122 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret