Gå til hovedindhold

Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v

SiriusBelysningEAN: 5707310457153
Pris fra 599 krtil 825 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line udendørs lysnet, 196 varm hvide lys, 3x3 meter, startsæt
599 kr
Til butik
Sirius Tech-Line udendørs lysnet, 196 varm hvide lys, 3x3 meter, startsæt billede

Produktinformation

Sirius Tech-Line LED lysnet startsæt Startsæt som indeholder et lysnet på 3x3 meter samt 1,5 meter ledning (uden lys) med stik til stikkontakt. Du får med Tech-Line fra Sirius et flot varmhvidt LED lys som du kan nyde år efter år, og endda forlænge med op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
EAN: 5707310457153
Varenr.: 6648700591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line net startkitsæt 196 LED
599 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line udendørs lysnet, 196 varm hvide lys, 3x3 meter, startsæt
679 kr
Til butik
Sirius Tech-Line udendørs lysnet, 196 varm hvide lys, 3x3 meter, startsæt billede

Produktinformation

Startsæt til Tech-Line LED lysnet fra Sirius på 3,0x3,0 meter Tech-Line startsættet fra Sirius er et lysnet på 3,0x3,0 meter. Til lysnet er 1,5 meter ledning uden lys med påmonteret stikprop til 230V tilslutning. Lysnettet har et varmt hvidt lys på 2700...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Julebelysning
EAN: 5707310457153
Varenr.: 6648700591
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lysnet techline 196-LYS
728,65 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Tech-Line Net 196 lys, Varm Hvid
-9%730 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk599 kr599 krKøb
2CS MEGASTORE DK599 kr638 krKøb
3Greenline679 kr679 krKøb
4EL-GROSSISTEN728,65 kr728,65 krKøb
5Rikki Tikki Shop730 kr730 krKøb
6Elvvs.dk825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v

PriceData har fulgt prisen på Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v i 183 dage. Laveste pris i perioden er 525 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 636 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 563 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sirius 45715 - Lysnet Tech-Line Startsæt 196-Lys, 19,2W, 3x3m, 2700k, 230v de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026599 kr37 kr (6%)
10. apr. 2026636 kr37 kr (6%)
9. apr. 2026599 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026600 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026599 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026600 kr29 kr (5%)
27. feb. 2026629 kr76 kr (14%)
12. feb. 2026553 kr44 kr (7%)
5. feb. 2026597 kr61 kr (11%)
26. jan. 2026536 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret