Gå til hovedindhold

Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt

SiriusBelysningEAN: 5707310457177
Pris fra 288 krtil 408 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt
288 kr
Til butik
Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt billede

Produktinformation

Sirius Tech-Line LED istapper startsæt Startsæt som indeholder en istapper-lyskæde på 2,5 meter i bredden og 0,6 meter i højden samt 1,5 meter ledning (uden lys) med stik til stikkontakt. Du får med Tech-Line fra Sirius et flot varmhvidt LED lys som du ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
Farve: black
Størrelse: 2.5m x 0.6m
EAN: 5707310457177
Varenr.: 6648700614
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line Iskrystal Startsæt - 100 LED
288 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt
329 kr
Til butik
Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt billede

Produktinformation

Startsæt til Tech-Line LED istapper fra Sirius på 2,5x0,6 meter Tech-Line startsættet fra Sirius er en lyskæde formet, så de ligner istapper der hænger ned. Til istapperne er 1,5 meter ledning uden lys med påmonteret stikprop til 230V tilslutning. Lysnett...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Julebelysning
Farve: black
Størrelse: 2.5m x 0.6m
EAN: 5707310457177
Varenr.: 6648700614
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Iskrystal techline 100-LYS
359,9 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Tech-Line Iskrystal/Istapper 100L, Varm Hvid
399 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius 45717 - Is Krystal Tech-Line 100-Lys, 6W, 2,5x0,60m, 2700k, 230v
408 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk288 kr288 krKøb
2CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
3Greenline329 kr329 krKøb
4EL-GROSSISTEN359,9 kr359,9 krKøb
5Rikki Tikki Shop399 kr399 krKøb
6Elvvs.dk408 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt

PriceData har fulgt prisen på Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt i 173 dage. Laveste pris i perioden er 273 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sirius Tech-Line istapper udendørs lyskæde, 100 varm hvide lys, 2,5x0,6 meter, startsæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026288 kr1 kr (0%)
26. maj 2026289 kr1 kr (0%)
23. maj 2026290 kr1 kr (0%)
20. maj 2026291 kr1 kr (0%)
18. maj 2026292 kr1 kr (0%)
16. maj 2026293 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026294 kr25 kr (8%)
6. feb. 2026319 kr1 kr (0%)
4. feb. 2026318 kr1 kr (0%)
2. feb. 2026317 kr44 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret