Gå til hovedindhold

Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter

SiriusBelysningEAN: 5707310464106
Pris fra 39 krtil 49 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter
39 kr
Til butik
Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter billede

Produktinformation

Sirius Easy-Line julelyskæde Forestil dig en hyggelig vinteraften, hvor du kigger ud af vinduet og ser en smuk kæde af varme hvide lys oplyse din have. Med Sirius Easy-Line julelyskæden kan du nemt bringe den magiske julestemning ind i dit hjem. Hæng lysk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Udendørs julelys
Farve: Grøn
EAN: 5707310464106
Varenr.: 6648704791
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Easy-Line 40 LED, 3,9 m
41,29 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Easy-Line 40 LED lyskæde, 3,9m
-8%45 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sirius - Easy-Line 40 LED lyskæde, 3,9m billede

Produktinformation

Easy-Line er en klassisk lyskæde med en mørk grøn ledning, der gør den nemmere at skjule på træer og buske. Lyskæden, som er på 3,9 meter, har i alt 40 varm hvide LED-lys.Denne Easy-Line lyskæde skal tilsluttes en stikkontakt via den medfølgende transform...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
EAN: 5707310464106
Varenr.: SI46410
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sirius Easy-Line Lyskæde 40 LED lys
49 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius Easy-Line Lyskæde 40 LED lys
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK41,29 kr80,29 krKøb
3Rikki Tikki Shop45 kr45 krKøb
4Kai Berntsen ApS49 kr49 krKøb
5HvidevareShoppen.dk49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter

PriceData har fulgt prisen på Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Sirius Easy-Line udendørs lyskæde, 40 varm hvide lys, 3,9 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202639 kr2,29 kr (6%)
23. maj 202641,29 kr2,29 kr (6%)
2. apr. 202639 kr6 kr (13%)
28. feb. 202645 kr6 kr (15%)
24. feb. 202639 kr6 kr (13%)
20. feb. 202645 kr1 kr (2%)
18. feb. 202646 kr1 kr (2%)
17. feb. 202645 kr1 kr (2%)
14. feb. 202646 kr1 kr (2%)
12. feb. 202645 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret