Gå til hovedindhold

Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer

SiriusBelysningEAN: 5707310807071
Pris fra 146,03 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 22,97 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.03 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm guld/sølv træer
146,03 kr
Til butik
Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm guld/sølv træer billede

Produktinformation

Med dette smarte kalenderlys kan du nemt og sikkert følge nedtællingen til juleaften.Ingen levende flammer eller anden risiko for ild.Med fjernbetjening skifter du dato og for hver dag der rykkes ned lyser kalenderlyset mere og mere.Sirius Sille LED kalen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5707310807071
Varenr.: 15842028749135
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille LED kalenderlys
154 kr
Til butik
Sirius Sille LED kalenderlys billede

Produktinformation

Tæl ned til jul med LED kalenderlys Julemåneden har mange hyggelige traditioner, som er med til at sprede julestemning og gøre de lange, mørke december dage en del hyggeligere. Èn af disse juletraditioner er at tænde kalenderlys hver dag, og tælle ned ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Julepynt
Farve: Hvid
EAN: 5707310807071
Varenr.: 6648704296
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius Sille kalenderlys gul/sølv træer H 29 cm
154 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sirius - Sille Kalenderlys Ø5xH29 cm Hvid/Guld/Sølv træer
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer
165 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sirius Sille kalenderlys
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN146,03 kr146,03 krKøb
2LampeGuru.dk154 kr154 krKøb
3CS MEGASTORE DK154 kr193 krKøb
4Rikki Tikki Shop159 kr159 krKøb
5Elvvs.dk165 kr165 krKøb
6Greenline169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer

PriceData har fulgt prisen på Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer i 183 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 146,03 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Sirius 80707 - Sille Kalenderlys Ø5xH29,8cm Guld/Sølv Træer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026146,03 kr32,03 kr (28%)
26. maj 2026114 kr2 kr (2%)
25. maj 2026116 kr2 kr (2%)
28. apr. 2026114 kr4 kr (4%)
26. apr. 2026110 kr3 kr (3%)
25. apr. 2026107 kr14 kr (12%)
19. apr. 2026121 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026120 kr10 kr (8%)
17. apr. 2026130 kr5 kr (4%)
16. apr. 2026125 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret