Gå til hovedindhold

Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis

SingerSymaskinerEAN: 7393033096120
Pris fra 1.118 krtil 1.349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.099 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1118 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer Symaskine Simple 3223 Turkis
-34%1.118 kr
Før 1.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Singer Symaskine Simple 3223 Turkis billede

Produktinformation

Har du brug for en klassisk, mekanisk symaskine til at klare de praktiske syopgaver i hjemmet eller til at udfolde dig kreativt? Med denne symaskine fra Singer får du en symaskine, der kan klare de mest almindelige syopgaver, hvad enten du skal sy tøj, pu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Kategori: Mekaniske Symaskiner
EAN: 7393033096120
Varenr.: 7393033096120
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer 3223G - Turquoise
1.118 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis
1.139 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Singer 3223G Symaskine Grøn
1.289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Singer Simple 3223G symaskine - turkis, halvautomatisk, 23 sømme
-1%1.319 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Singer Simple 3223G symaskine - turkis, halvautomatisk, 23 sømme
-1%1.339 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer 3223G Symaskine Grøn
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby1.118 kr1.118 krKøb
2Proshop DK1.118 kr1.118 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.139 kr1.139 krKøb
4Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
5Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
6Vivas DK1.339 kr1.418 krKøb
7CompuMail DK1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis

PriceData har fulgt prisen på Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.067 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.135 kr.

Den nuværende pris på 1.118 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Singer 3223G - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - turkis de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20261.118 kr19 kr (2%)
15. apr. 20261.099 kr19 kr (2%)
9. apr. 20261.118 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.117 kr1 kr (0%)
1. apr. 20261.116 kr1 kr (0%)
31. mar. 20261.117 kr1 kr (0%)
23. mar. 20261.116 kr17 kr (2%)
4. mar. 20261.099 kr17 kr (2%)
3. mar. 20261.116 kr17 kr (2%)
25. feb. 20261.099 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret