Gå til hovedindhold

Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm

SingerSymaskinerEAN: 7393033102975
Pris fra 899 krtil 1.149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 885 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer M1505 Symaskine Hvid
899 kr
Til butik
Singer M1505 Symaskine Hvid billede

Produktinformation

Singer - M1505 - Symaskine - 6 Sømprogrammer - Automatisk Trådspænding - Friarm - Letvægt

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Artikel nr.: M1505
EAN: 7393033102975
Varenr.: 996742755
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer M1505 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul
954 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Symaskine Singer M1505 - elektrisk, 6 sømme, friarm
1.019 kr
Til butik
Symaskine Singer M1505 - elektrisk, 6 sømme, friarm billede

Produktinformation

Fordele ved symaskine til begyndere og hobbyGør det nemt at komme i gang med syning derhjemme. Singer M1505 er en kompakt, elektrisk symaskine med 6 nyttesømme, der klarer daglige reparationer, oplægninger og små kreative projekter. Med friarm syr du bekvemt ærmer, bukseben og andre runde dele.Nem og overskuelig betjeningMaskinen har 4-trins knaphul, så du kan lave pæne knaphuller i en fast, trinvis proces. Den leveres med nyttigt tilbehør som zigzag-fod og knaphulsfod samt nålesæt og filtskiver til spolepinde, så du kan komme i gang med det samme. Den hvide farve og enkle betjeningshjul gør den oplagt i både syhjørnet og på hobbybordet.Drivkraft: ElektriskAntal sømtyper: 6Knaphul: 4-trinsFriarm: JaFarve: HvidMedfølgende tilbehør: Zigzag-fod, knaphulsfod, nålesæt, filtskiver til spolepinde...

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Kategori: Symaskiner
Vægt: 6.27g
EAN: 7393033102975
Varenr.: 1887273
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Symaskine Singer M1505 - elektrisk, 6 sømme, friarm
1.039 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Singer M1505 Symaskine Hvid
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK899 kr899 krKøb
2CS MEGASTORE DK954 kr993 krKøb
3Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
4Vivas DK1.039 kr1.118 krKøb
5Ultrashop1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm

PriceData har fulgt prisen på Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 885 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 974 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Singer M1505 symaskine - hvid, 6 sømprogrammer og friarm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026899 kr43 kr (5%)
25. maj 2026942 kr10 kr (1%)
24. maj 2026952 kr10 kr (1%)
22. maj 2026942 kr8 kr (1%)
21. maj 2026950 kr9 kr (1%)
19. maj 2026941 kr8 kr (1%)
18. maj 2026949 kr1 kr (0%)
17. maj 2026950 kr10 kr (1%)
16. maj 2026940 kr8 kr (1%)
15. maj 2026948 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret